Comarch cdn xl

Program comarch xl istnieje wówczas rozbudowany system klasy ERP działający i ułatwiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest stosowane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmniejszych, kilkuosobowych do wysokich firmie posiadających sporo oddziałów na wszelkim świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej skale są znane w innych dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - gospodarka oraz prowadzenie stanem magazynowym, - obieg krajowy oraz zagraniczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz wydawanie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl określam się bardzo rozbudowanymi możliwościami i korzysta budowę modułową. Powoduję to absolutne możliwości tworzenia rozwiązania dostosowanego do prawdziwych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w obszary, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest wybierany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest zdolną analizą całych procesów i też potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście pozwoli na osiągnięcie maksymalnej wydajności w środowisku. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz organizm w standardu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie stanowi potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i życia oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Powodują one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych zezwala na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest pobierany w ponad 5000 biur w całej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi odbiorcy to: - Kupiec - VOX składy budowlane