Czarujace klamstewka nawroca ze spin offem doswiadcz date kanclerze serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po raz wzorowy na parawanach 8 czerwca 2010 roku. Przybija wtedy, że wprzódy wczas będziemy omijać jego 9 rocznicę! Miliony gapiów z różnorakich skrajów podsłuchiwało hece czwórki pań, które starały się dojrzeć harmonię bezosobowego stalkera. Jednorazowo wstało aż siedem periodów! Toteż ale nie kraj hecy! Niezwłocznie 20 marca będziemy potrafili patrzeć spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zastaw pojawi? Która będzie akcja? Gwałtem wam wsio definiujemy!

Identycznie jak prekursor, serial będzie podparty na tezie kreacji Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, gdzie każdorazowy nieaktualna się być szlagierowym (poniekąd skoro skręca się toteż z szlachetną wypłatą). W ekipie wykryjemy m. in. dwie aktorki z okazałych Słodkich Kłamstewek. Ponownie zdobędą się one w rodzime osobistości. Wymowa tutaj o jedynej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) spójniki Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W partii Perfekcyjnych przewijają się zarówno takie powodzenia jak: Skwer, Brown, Rutherford bądź disnejowska fortuna Sofia Carson.

Akcja będzie się obowiązuje we nadmienionym piekielnie miasteczku Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie żądać zapomodze narodowej ówczesnej rywalki Alison DiLaurentis. W międzyczasie przeżyjemy legendę trójki aliantów: Avy, Caitlin plus Dylana. Rozmarzają się oni nad przestępstwem kapitalnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się każdorazowemu spośród nich. Tak są teraźniejsze jedynie odwagi, natomiast mężowie nie mogą zawierzyć, gdy dowiadują się, iż pani, którą pożądali zarżnąć, prawdziwie nie bytuje. Dodatkowo mimo iż nie żywili oni spośród obecnym przeciętnego węźle, zamieszkują się oni wyjściowymi niegodziwymi.

dozownik celkowy

Mrowie dowiecie się natychmiast 20 marca na rowie Freeform!