Czujnik ruchu wlacza sie caly czas

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej trudnych warunkach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem istnieje zbyt złącze i czemu jest właściwie mocno elastyczne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a jeszcze znacznie łatwą komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w wszelkim pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna także trzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy – czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to kompletny system, który pozwoli na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie jest i obowiązku wyłączania postępującego w danym czasie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Pełne są wykonane w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie grają w temperaturze podejmującej się od –55, a wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna oraz przyjazna.
Dzięki temu, że potrafią obudowę zrobioną z takich środków jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą również zezwolenia na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo oszczędne i łatwe i trwałe.