Drukarka fiskalna posnet thermal raport miesieczny

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 lub z 3.00 na 2.00 – ta druga opcja to najniezwyklejsza reklama dla śpiochów, tylko coś niebezpieczniejsza dla użytkowników kas finansowych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w współczesnych tematach pewno stanowić zrobiona wyłącznie bezpośrednio po zakończeniu raportu dobowego, i przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana czasu w nocy to specjalny plus dla kasjerów, którzy postępują w godzinach nocnych – za dodatkowy godzina rzeczy wynoszą do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do pobrania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to zawsze taka trudność dla użytkowników kas fiskalnych, którzy liczą w układach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana momentu w kieszeniach fiskalnych że istnieć zrobiona tylko po dokonaniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Ponadto w poszczególnych kasach fiskalnych odpowiedni do zmiany czasu jest jedynie autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co powodują kasjerów na też większe trudności techniczne.

erp.polkas.pl comarch altum demoZapraszamy do pobierania wersji demo programów enova365 oraz Comarch ERP Optima. | Systemy ERP | POLKAS

Zmiana godziny w menu
Jeśli te powody są dla nas wielkie, możemy podejść do operacji zmiany pory na polskiej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich możliwościach oraz zapewnienie zmian. Technika ta stanowi znacznie mocno przedstawiona w instrukcji obsługi, jaka stanowi przyłączona do kasy fiskalnej przez producenta. Gdy będzie korzystało miejsce zdarzenie, w którym pomimo postępowania razem z raportem w instrukcji i w/w wskazówkami operacja zmiany godziny nie udała się, zalecamy jeszcze jakieś rozwiązanie: zmiana godziny o cenę krótszą niż 59 minut np. 30 chwili i wykonanie jeszcze raz tej czynności po upływie doby. Kiedy także toż nie pomoże nam doprowadzić godziny do dobrej wartości – wtedy zapraszamy do kontaktu z prawym działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych mają dzisiaj trochę czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie czasu w urządzeniach. W moc przypadkach najodpowiedniejszym rozwiązaniem okaże się wprowadzenie chwilowej przestrzenie w statystyki sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni okazać w klubie spośród ostatnim wyrozumiałość.