Ekran dotykowy discovery v9

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na dużą i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak daleko przystępny organizm na zbytu gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w pracy kelnerom oraz tymże jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz czasochłonnych szkoleń, oraz bardzo łatwa metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z dużą paletą funkcji, bardzo dużo sprawdzi się w nie jedynie w niskim, pojedynczym lokalu, lecz oraz w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS jest wyjątkowo elastycznym systemem, jaki zachorujemy na rynku. W zależności od profilu lokalu, lub istnieje to bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najodpowiedniejsze dla Twoich potrzeb.

http://erp.polkas.pl/jak-wlaczyc-w-erp-xl-logowanie-zmian-poszczegolnych-informacji-w-bazie-aby-wiedziec-kiedy-i-co-sie-zmienilo/Jak włączyć w ERP XL logowanie zmian poszczególnych informacji w bazie, aby wiedzieć kiedy i co się zmieniło? | Systemy ERP | POLKAS

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy jak również efektu jaki tworzy. W współzależności od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, żebym był on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel jest kontakt do całkowitych opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z organizmami hotelowymi i akcesoriami do działań specjalnych.