Krajalnica 300

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i wieloletnie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak również delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej wartości Krajalnica została zrealizowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Materiały z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zajmują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siła. Inne elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest więcej wyposażona w specjalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale jak spotyka się on w pracy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.