Krajalnica maga 210p

Krajalnica maga 612p to pewne urządzenie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do prostych jak sery. Dobre materiały i delikatne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w prostocie i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu nowy człowiek że zostać już wdrożony w nowe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

pcmarketProgram Pc-Market 7 - oprogramowanie Polkas Kraków

Krajalnica tworzona istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do wypełnienia w małym okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w niskich cenach. Urządzenie robi się z wielu czynników, które potrafią zostać zastąpione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.