Krajalnica maga 210p

http://erp.polkas.pl/wdrozenie-systemu-informatycznego-a-koszty/

Krajalnica maga 612p to pewne urządzenie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do prostych jak sery. Dobre materiały i delikatne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w prostocie i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu nowy człowiek że zostać już wdrożony w nowe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do wypełnienia w małym okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w niskich cenach. Urządzenie robi się z wielu czynników, które potrafią zostać zastąpione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.