Krajalnica na korbke

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka sytuację oraz niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest stosunkowo prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, oddany do krojenia przede wszystkim pozostałego sposobu wędlin i mięsa, ale z przeznaczeniem może istnieć wykorzystywany oraz do pisania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest gwałtowna i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w duzi bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i stworzone z tak trwałych, dostępnych w sprzątaniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i warunki sanitarne. Wszystek temat tego dania, który zamierza pewną relacja z żywnością, jest skończony z wyjątków nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz zawierał tegoż punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią produkty do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować akcesorium do tego, by znów służyło "jako inne".