Modul program maju diri tahun 6

http://erp.polkas.pl/nowa-wersja-comarch-erp-obieg-obsluga-dokumentow/Nowa wersja Comarch ERP Obieg (obsługa) dokumentów | Systemy ERP | POLKAS

Program Enova zawiera wiele modułów, które mogą być zgodne w korporacji lub w przedsiębiorstwie w moc elementach jego pracowania. Moduł Kadry i Płace działa w ewidencji danych kadrowych, naliczaniu wynagrodzeń, podatków, składek ZUS itd. Zapewnia kompleksową obsługę spraw pracowniczych. Stanowi on systematycznie aktualizowany do dziś wchodzących w Polsce przepisów. Przedstawia go lekki i nietrudny w obsłudze interfejs graficzny, jest ponadto w sumy kompatybilny z pakietem MS Office.

Moduł Księga Podatkowa jest natomiast odpowiedzialny za obsługę firmy w myśli ewidencji dokumentacji, księgowania oraz dokonywania sprawozdań nowych i przeszłych. To przy jego pomocy wytwarzane są wszelkie zestawienia, rozliczenia i zapisy KPIR. Pomaga on też ewidencję rozrachunków walutowych z automatycznym obliczaniem różnic kursów. Księga Inwentarzowa pozwala klientom na rejestrację zdarzeń powiązanych ze środkami trwałymi. Moduł widoczny jest również za ewidencję wartości niematerialnych oraz wyposażenia. Możliwe jest prowadzenie swoistego terminarza zdarzeń, które są związane z ostatnimi materiałami. Pracę z elementem można podjąć w wolnym okresie roku rozliczeniowego. Moduł Faktury działa w procesie wystawiania dokumentów sprzedaży oraz ustalania cenników i zbierania danej o kontrahentach firmy. Aplikacja Handel pozwala jej użytkownikom wystawianie dokumentów zakupu, sprzedaży, prowadzenie ewidencji zamówień i obsługi magazynu. Niezmiernie ważnym modułem istnieje również CRM (Customer Relations Management). Widzi on znane o klientach, ale pozwala i obsługę wypożyczalni i serwisu. Aplikacja Księga Handlowa służy do księgowania, dokumentowania i pisania innego typu sprawozdań. Narzędzie to w wydatnym stopniu usprawnia codzienną czynność księgowych. Ostatni moduł programu Enova - Delegacje służbowe uważa zbyt zadanie wspomagać obsługę i rozliczanie delegacji polskich oraz innych. W konkretnym stopniu zmienia on chodzenie przedsiębiorstwa na tym polu. Enova cennik jest pasowany indywidualnie do wszelkiej firmy. Czynniki brane pod uwagę do wysokość przedsiębiorstwa i wybór modułów. Jest także możliwy nabądź w 3 wersjach: srebrna, dobra i platynowa.