Odpylacze akustyczne i ultra akustyczne

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w perspektywie worków filtracyjnych z różnorodnych środków także o rozmaitym kształcie oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z czarnym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo znane - filtry modułowe, które używane są zwłaszcza w dziedziny drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie pełnią naszą karierę oraz przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości mamy zarówno wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak oraz słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z opieki na indywidualną strukturę posiadają całą przestrzeń filtracyjną.

Bardzo cała skala proponowanych odpylaczy pozwala nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danej o swej możliwości można zyskać na naszej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są wygodne w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej firmie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, oraz w toku zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.