Optima id ksiegowy

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/elektryczne-szatkownice-do-warzyw/1/Elektryczne szatkownice, rozdrabniacze do warzyw i owoców Polkas Kraków

Optima to grupa programów skojarzonych ze sobą. Pracują wznosząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szans dla słabych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wpadających w firmie. Drinku z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Moduł ten przeznaczony stanowi dla firm usługowych. W jasny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do informacji jest praktyczny z poziomu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy informacjach można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w sektorze samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus pozwoli na zdobycie wyczerpującej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem cechujących je wartości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał również z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest prosta, uczestniczy w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W funkcjonalny i łatwy sposób kieruje punkt po punkcie do zrealizowania instalacji.