Optima pelna ksiegowosc cena 2

Optima to rada programów połączonych ze sobą. Pracują odnosząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele szans dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w spółce. Jednym z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Element ten dedykowany jest dla firm usługowych. W przystępny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do znanych jest możliwy z rządu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej bazy informacjach można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w końcu samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– zezwala na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus pozwoli na zdobycie dokładnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem określających je stron. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar również z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest jasna, działa w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W przejrzysty i jasny sposób kieruje punkt po artykule do rozwiązania instalacji.