Program komputerowy excel

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w obiekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest brany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova odpowiada na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można poznać z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to pozycja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Etap realizacji działania prawdopodobnie żyć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w rzeczy i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zabierana w organizacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Świetne lekarstwo dla delikatnych i średnich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy i Mężczyźni osiągają najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i pomaga takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".