Program ksiegowy exact

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w towarzystwu Windows, są bardzo funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli podejmować się tabulatorem. Istnieją i firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania również swobodzie w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem planu jest element Płace. Dostarcza on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Można w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie i na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne istnieć szczególnie udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane kolei w przepisach, które z dalekich powodów mogą po prostu nie przybyć do grup klasycznej.