Program magazynowy dla malego sklepu

PC Market firmy Insoft więc głównie elastyczny program, także dla młodszego sklepu jak również dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy stanowi w rozmiarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju jednostki można uczyć ją o nowe moduły. PC Market jest pozytywnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez naszych klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszystkim czasie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile traktuje Ci także wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program określi jaką suma pieniędzy przechodzisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić sporo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z uwadze kolektorów informacji. Sam i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na lokalnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najlepszych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Poleca go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i przyjemny w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest jasny, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na zbytu urządzeń fiskalnych, a oraz wszelkiego rodzaju sprzętem, który ważna zarejestrować w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.