Program pos online

Gdyby jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, toż niezwykle dużo znasz, że szybkość obsługi mężczyzny jest jednym z najważniejszych wyzwań, którym musisz sprostać. Jednakże widać nie domyślałeś się nigdy, że duzi nacisk na ostatni zakres nosi nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale także samo wprowadzenie zamówienia do systemu i oddanie go w kieszeni fiskalnej.

 

Jeżeli to Twój dom urządzony istnieje w klasyczne lub kilka zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż tenże zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przemieszcza się na jego zadowolenie, także jego zabieg z podawanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może korzystać z jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na grupa świadczonych usług! I oczywiście z taką misją, jaka korzysta na kierunku poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Posiadamy Ci do zaoferowania drink z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa istnieje nie dość, że bardzo intuicyjna, to ponad do złudzenia przypomina pozycję na starej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą posiadali pełniejszych trudności z adaptacją do ostatnich rozwiązań! Ponadto cały plan działa w stylu dotykowym, zapewniając prosty oraz co najistotniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona przez wpisanie odpowiedniego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Ci na obsłudze użytkownika na najogromniejszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest wykorzystywany i doceniany w wielu wielkich lokalach gastronomicznych i bogatych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i dokonaj, aby Twój dom wzniósł się na jeszcze większy stopień!