Przedluzanie wlosow bielsko

http://erp.polkas.pl/

Przedłużanie włosów jest jeszcze popularniejszą metodą wśród kobiet, aby ich włosy zyskały piękny, długi i pełen wygląd. Ten brak jest sposobem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele technik tego zabiegu, w zależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, gdyż każda z szkół daje inne rezultaty.
Jedną z najdalszych metod jest droga keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zawarta w łusce keratyna mająca właściwości regenerujące jest dawana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy odpowiedniej pielęgnacji rozwija się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Najbardziej łatwą metodą przedłużania włosów jest forma na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich drobnych obrączek. Stanowi toż technika dla kobiet, jakie nie mają tendencje do alergii, gdyż obrączki wykonane są z metalu. Mikroringi realizowane są na dwa sposoby: z silikonem i bez silikonu. Główną zaletą tej taktyki jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość pewny sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt prowadzi się z trzech do czterech miesięcy, i po ściągnięciu pasemka potrafią stanowić ponownie wykorzystane, jednak odpowiednia jest to zmiana obrączek na nowe.
Nową drogą jest recepta na ultradźwięki, która polega na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Chwali się ją do włosów starych i starych. Czas mienia trwa nawet sześć miesięcy, a skutek jest całkiem niewidoczny. Wadami tej technologii jest znakomita cena oraz delikatniejszy i lekko niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie chcą sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na dodatkowe okazje zalecana jest forma clip on/off, która jest także najprostszą, ale jeszcze najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Polega na wpięciu, we wcześniej przygotowane do tego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Zaletą jest niska cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach oraz szybka jednorazowa zmiana naszego wizerunku.