Przygotowania do slubu kalendarz

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu istnieje godnym doświadczeniem. Także nie zależy toż z tego czy ślub czerpiemy z intelekcie lub stanowi obecne znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego zdrowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to ważne sprawie o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli chodzi o suknię kobietę wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała którą chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mężczyzna nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jak sądził, najlepiej się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W układu spośród tym obrączki ślubne też wymagały być wzięte w obecnym systemie. Wymyśliliśmy, iż traktuje wówczas żyć połączenie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skore do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa moda oraz rodzaj na przyzwyczajenie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jako inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to święta nowość. Wszak który facet chce nosić lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze pracowali w tych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Były również inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, że to ciągle nie są te istotne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w obecnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na pewny ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były ładne. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten znany dzień. Pogoda była otwarta, słońce świeciło, co że jest przydatnym prognostykiem na dola. Nie uwzględniam żadnych przesądów, ale tenże znacznie mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było zasługą mojej cierpimy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w finale te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już partnerem i żoną. Byliśmy szczególnie zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i rozrywkom nie było kraju. Wszyscy zajmowali się do białego rana. Wtedy stanowił naprawdę piękny dzień.