Srednia wieku zajscia w ciaze

Wiele kobiet dziwi się, który istnieje warci wiek na przeżycie w ciążę. Sprowadzają się kobiety, które najchętniej starałyby się o dziecko w wieku 18 lat, że również wcześniej. Większość jednak woli najpierw skupić się na korzystaniu stabilizacji finansowej, odpowiedniego partnera, wygodnego życia, słowem materialnych udogodnień, które umożliwią na pewne i praktyczne wychowanie dziecka. Istnieje wtedy zapewne odpowiednia decyzja, jednak ma dobrą wadę. A mianowicie wiek. Chociaż możemy czuć się psychicznie niegotowi na karmienie dziecka, tak nie własne ciało dokładnie wie, gdy ten wiek jest, i pod tym powodem nim później tym gorzej.

Z biologicznego punktu widzenia, najodpowiedniejszym momentem na narodzenie dziecka przez ślubne jest stan między 18 a 25 rokiem życia. Wcześniej organizm panie nie jest dodatkowo dostatecznie rozwinięty, co może wykonywać poronienie oraz narodziny martwego dziecka. Natomiast później, po 35 roku życia, wzrasta prawdopodobieństwa chorób związanych z upośledzeniem kodu genetycznego, takie kiedy na przykład zespół Downa.

Jeżeli szuka odpowiedni wiek na spotkanie w ciążę, to tyle jeśli mowa o biologii. W praktyce wygląda to jednak tak, że dwudziestoletnie dziewczęta kończą studia (albo są w ich części), dopiero zaczynają pracę, mogą dotąd nie mieć pewnego partnera, natomiast skoro go cierpią, nie są pewne, czy chcą spędzić spośród nim resztę życia. Dodatkowo, nie chcą ograniczać swoich drogich, młodzieńczych lat przez wielkie zobowiązanie, którym jest mienie dziecka. Nie należy winić za to zdrowych żon i wyrzucać im brak instynktu macierzyńskiego. Istnieją więc bowiem naturalne reakcje, które są spowodowane zmianami otaczającego nas świata. Dlatego, mimo tego, iż przestrzeganie czasu biologicznego jest jako dużo przydatne, nie należy zapominać o tym, iż nie właśnie on jest probierzem tego, czy zdecydujemy się na ciążę czy i nie. Po pierwsze oboje przyszłych rodziców powinno odzwierciedlać taką samą chęć posiadania potomka. Niezbędna jest jeszcze przynajmniej podstawowa stabilizacja finansowa oraz świadomość tego, że nie stracimy funkcji w sukcesu ciąży. Niemożliwe jest jednocześnie, aby kobieta określała się na przeszkadzam w kierunku umocnienia relacji z partnerem. Takie zabiegi bowiem tylko pogorszą sytuację między kobietą i klientem.

Drogie panie, rzeczywistością jest, że nasz organizm dostarcza nam skrócony chwila na dotarcie w ciążę. Prawdą jest też to, że dobrzy wiek na wpadnięcie w chcę toż im wcześniej, tym teoretycznie lepiej. Nie wrzuca to a faktu, że dziecko powinno być produktem miłości między dwojgiem ludzi, nie zaś poczuciem obowiązku.