System zarzadzania gospodarka magazynowa

http://borusja.pl/comarch-polkas/comarch-erp-optima/

System zarządzania magazynem (WMS) jest właśnie drinkiem spośród najpopularniejszych rozwiązań dla biur przechodzących na pomocy nowy system zarządzania gospodarką magazynową. Stanowi toż sposób o tyle istotny, że pozwala szybko doświadczeń ze strat na bilans dodatni, w bliskim czasie. Jakie główne korzyści niesie program Optima WMS?
Jest wiele zalecie wdrożenia WMSw celu automatyzacji kontroli zasobów w składzie. Jednak najistotniejsze są dwa podstawowe efekty – poprawa dokładności i skuteczności, i co za tym idzie mniejsze koszty.

Wdrożenie Optimy WMS zmniejsza koszty eksploatacji, zapewniając wysoki zwrot z inwestycji. W nakładach produkcji widać redukcję do 30%, przy czym ludzie są o moc lepiej zorganizowani. Działalność na magazynie nabiera płynności. System zarządzania magazynem kieruje ludźmi w najbardziej skuteczny sposób. Mienie z Optimy jest dziś bardziej naturalne poprzez mniejsze zużycie papieru.

Lepsza dokładność i efektywność.

Trzeba obalić mit, że właśnie czytniki kodów kreskowych gwarantują 100% dokładności. Program Optima WMS, poprzez dobre wykorzystanie personelu i pojemności magazynowej, kupi na znacznie niebezpieczną dokładność w pracy, co oczywiście przemieszcza się na wydajność. Nie do porównania jest także obsługa klienta. Bardziej rzadka i prosta; nic dodać, nic ująć.

Bezbłędność na każdym etapu.

Wdrażanie WMS umożliwia wydawanie poleceń, poprzez które można drastycznie zmniejszyć liczbę błędów, co powoduje rzecz jasna mniejszą kwotą zwrotów czy reklamacji. Zadowolenie klientów za to się zwiększa. Program Optima WMS doskonale zarządza magazynem i ułatwia klientom podgląd własnych działalności, sporządzając przy tym innego sposobu raporty i sprawozdania dla klienci. Większa oszczędność czasu pracowników sprawia, że obsługa klienta idzie na jak największym szczeblu także z razu buduje lojalność klientów, występując ich oczekiwania.