Terminal 2 munchen gastronomie

Nowoczesne metody zagościły na pewne w dowolnej dziedzinie życia. Komputery są obecnie nieodłącznym urządzeniem w prawie każdej dziedzinie: w tytułach, archiwach, chociażby w gastronomii. Momenty jak kelner notował na karcie zamówienie dla kucharzy odeszły bezpowrotnie. Terminale pos z ekranem dotykowym w dzisiejszych etapach są częścią w niemal wszystkiej restauracji.

 

Udogodnienia
Posiadanie posa jest bardzo długim udogodnieniem, znacznie przyśpieszającym pracę w sfery, w jakiej chwila istnieje bardzo praktyczny. Po odebraniu z klienta zamówienia na danie, kelner przynosząc je do terminala ma gwarancja, że wybrane pozycje przekazane zostały obsłudze kuchni. Nie wymaga przedstawiać się na zaplecze w punkcie weryfikacji, wszelkie reklamy oraz sugestie stosuje do terminala. Dzięki temu zarabia kilka minut, które potrafi skorzystać na obsługę kolejnych gości lokalu.

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-xl/

Tablety
Zmianą na lokalnym rynku, na którą decyduje się jeszcze więcej restauratorów, są przenośne posy, w role tabletów. Dzięki nim, już przy stole kelner wprowadza zamawiane potrawy, co daje uniknąć wad i ograniczyć szansę nieporozumień do absolutnego minimum. Bowiem część kelnerów, nie zaopatrzonych w przenośnego posa zapamiętuje zamówienie, nie zapisując go na karcie. W takiej sytuacji, nawet przy tak wyćwiczonej pamięci, może osiągnąć do błędu.

Terminal gastronomiczny
W raz z rozwojem techniki oraz zwiększeniem popytu na nią, tego modelu usługi z roku na rok są tańsze. Obecnie, każdy inwestujący w nowo otwarty lokal, koszt montażu posa wpisuje w pierwszy budżet. Oraz jest w czym chcieć, bowiem na placu istnieje teraz kilka firm wyspecjalizowanych w obsłudze terminali gastronomicznych. Gdy restaurator zdecyduje się na wdrożenie tego systemu do bliskiego lokalu, może umówić się na pogawędkę z ludźmi kilku firm. Po porównaniu ofert wybierze dla siebie najatrakcyjniejszą.
Świat przechodzi na wierzch, warto iść z duchem czasu, bowiem inwestycja w nowinki technologiczne ciągle się zwraca.