Zaplodnienie pozaustrojowe forum

Pacjentka wchodząca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego jest szansa wzięcia z drugich oferty które daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które tak przewidują na pozyskanie ciąży. Stanowią one zawsze monitorowane przez organizm oraz od brzasku do celu bycia procedury stoją w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co chwila minut pobiera obraz zarodka, a następnie z kilkuset zdjęć jest film obrazujący jego rozwój, który jest podawany również pacjentom. Film ten służy informacji, których otrzymanie przy tradycyjnych szkołach jest właściwie niemożliwe.
Które są zalety systemu?
Daje on nie tylko rozwój startów w tle o minimalnych zakłóceniach, lecz też powoduje, że zarodki są wiele większą możliwość na implantację. Dzięki bardzo wnikliwej ocenie rozwoju danego zarodka z ważnych paru dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) pozwala na dużą ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego wzrostu.
Najistotniejszym punktem tego systemu jest bezpieczeństwo zarodków. Pozostają one pełny moment w miejscu bogatym i pozbawionym światła, właśnie tak, jakby wybierały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz są pod ciągłą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego tak się dzieje? Otóż system pozwala śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po wybór dobrych zarodków do embriotransferu. Jeśli myślisz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie dobrzy powinnaś nie być do niego żadnych zastrzeżeń. Ta metoda jest nadzieja pomocy każdej pacjentce przystępującej do procedury in vitro. Zapewne on jeszcze zminimalizować ryzyko poronienia oraz wystąpienia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co więcej, jest wyjątkowo świetnym rozwiązaniem dla par, które mają już za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a jeszcze osób starszych, które nie mogą szybko wejść w ciążę. System do określonego monitorowania zarodka to drogę korygowania warunków ich przebiegu oraz ograniczenie do minimum stresu dla rodziców.